Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

    Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2019 року № 527  «Про проведення ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2019-2020 навчальному році» (далі – Конкурс), з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, підвищення мовної освіти в Україні, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, у нашому районі у жовтні-листопаді були проведені І (шкільний) та ІІ (районний) етапи Конкурсу.

          На базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, у день української писемності та мови, 9 листопада 2019 року  відділом освіти, молоді та спорту спільно з районним методичним центром проведено ІІ (районний) етап Конкурсу за завданнями, надісланими КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти». У конкурсі взяли участь 55 переможців І етапу із 14 закладів загальної середньої освіти району (учні 3-11 класів).

         Команда нашого району в кількості 5 учнів, переможців ІІ етапу, 23 листопада 2019 року візьме участь у ІІІ (обласному) етапі у місті Вінниця, у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 ім. М.Коцюбинського.

          Оргкомітет районного етапу Конкурсу дякує адміністрації СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль та вчителям-спостерігачам, які допомагали  в організації проведення Конкурсу.

Завдання на ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.pdf