Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Вшанування талановитої молоді Вінниччини «ТЛАНТИ ПОДІЛЛЯ-2020»

Сьогодні, 25 вересня, в рамках традиційного обласного свята обдарованої молоді «Таланти Поділля», відбулось урочисте віншування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів та педагогів,  які їх підготували. У зв’язку  з адаптивним карантином, який діє на території держави, цьогоріч урочистості проводились  в режимі онлайн.

До церемонії нагородження в форматі  Zoom  долучився голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, а  також керівники органів управління освітою, очільники закладів вищої, фахової передвищої, професійної(професійно-технічної), загальної середньої, позашкільної освіти, учнівська та студентська молодь  області та її наставники.

«Я радий привітати усіх переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів,- зазначив Сергій Борзов.-

Окремо хочу привітати педагогів, які  підготували своїх обдарованих учнів - розгледіли таланти кожного. Сподіваюсь, що всі ці знання знадобляться вам у подальшому. Ви - майбутнє України. Вам тут жити і створювати нову - свою державу. Хочеться вірити, що ви залишитись на Батьківщині. Бо саме талановита молодь має той сильний потенціал «витягнути» Україну.

Потрібно працювати і розуміти, що ми всі творимо цю країну».

Голова облдержадміністрації повідомив, що  рішенням колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 2 вересня 2020 року, погоджені списки переможців - обдарованої молоді «Таланти Поділля - 2020».

На підставі цього талановиті діти та їх педагоги  отримають  560 премій на суму 580 тисяч гривень а саме: учням (студентам)  вручать  -   321 премію та учителям (викладачам) -   239 премій.

«Так, це невеликий, але  ж стимул до навчання  і подяка за ваші знання»,- підкреслив Сергій Борзов.

Тож сьогодні вітали кращих із кращих… Приємно відзначити, що від нашого району до онлайн трансляції свята були запрошені дві учениці та вчителі,які їх підготували:

  • Анастасія Паньковська, учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та вчителька зарубіжної літератури і польської мови Лариса Андронік, яка її підготувала;
  • Анастасія Пацай, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль,  за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослíдницьких робіт Малої академії наук України та вчителька фізики та інформатики Тетяна Пацай, , яка її підготувала;

Також у онлайн святі брала участь головний спеціаліст відділу освіти Ганна Годован, яка координує в роботу з обдарованими дітьми в нашому районі.

До прямого ефіру з нагоди віншування  талановитих людей Подільської землі долучилися педагоги, члени журі переможці  та дипломанти різноманітних конкурсів і олімпіад.

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин