Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Як у комунальній установі «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» розквітали великодні дерева

    Великдень не даремно називають найсвітлішим святом у році, підготовка до якого відбувається у сімейному колі, у затишній атмосфері. Його святкує майже кожна родина,  дотримуючись традицій, які прийшли від наших предків. Але останнім часом набуває популярності нова сучасна традиція прикрашати пасхальне дерево.

     З метою залучення дітей до дистанційної роботи, які відвідують наш центр та їхніх батьків,  фахівці комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» практичний психолог Рогаль Антоніна Вікторівна та вчитель-дефектолог Рудніцька Оксана Анатоліївна вирішили організувати фотовиставку до світлого свята Великодня.

Основним завданням було виготовлення композиції з природніх матеріалів «Дерево життя».

       Чому така назва? Великоднє дерево також називають «дерево життя», тому що воно символізує воскресіння Ісуса, уособлення єдності усього світу, достатку, здоров’я, сили та натхнення.

      Також це весела, святкова, радісна прикраса, яка оживляє та прикрашає будинок з класичними символами Великодня, такими як яйця, маленькі зайчики, курчата і т.п.

      Протягом двох тижнів дітки працювали над створенням композицій із природніх матеріалів. Кожне деревце вийшло по особливому красиве, сповнене тепла, світла та родинного затишку у власній домівці.

 

Практичний психолог комунальної установи

«Крижопільський районний  інклюзивно - ресурсний центр»                         Антоніна РОГАЛЬ« повернутися до списку новин