Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Мовлення дитини

12 лютого 2019 року  в Городківському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №4 с.Городківка відбулось методичне  об’єднання вихователів  ясельно-молодших груп на тему «Мовлення дитини». Адже запорукою якісної  освіти  є мовленнєвий розвиток дошкільника.

         Керівник методичного об’єднання  Кабак Л.А., вихователь Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №5 смт Крижопіль, пригадала нормативну  базу з даного питання, значення сенсорного виховання у ранньому дошкільному віці, використання нетрадиційних  засобів діяльності для розвитку  дрібної  моторики дітей дошкільного віку, про виявлення й вчасне надання  допомоги дітям з порушеннями мовлення.

         Вихователь Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль Лужанська Ю.П. у своєму  виступі розкрила значення художнього слова для розширення кола  дитячих  уявлень про природу  і довкілля, збагачення  запасу різногалузевих  знань, а також морального та емоційно-ціннісного розвитку; що треба робити для того, щоб спілкування  з дитячою книгою  приносило  радість і насолоду дітям, як обрати книжку для дитини.

         Керівник методичного об’єднання Кабак Л.А. на допомогу вихователям роздала «Вимоги  до оформлення  куточка  дитячої  книжки».

         Вихованці  Городківського  ДНЗ  (ясла-садок) №4 під керівництвом  вихователя Кочмарук Л.В.  запросили  присутніх на заняття з мовленнєвого розвитку  «Мандрівка до зимового лісу».       Дошкільнята впізнавали  і наслідували звуки довкілля, аналізували героїв  казки  «Рукавичка», виготовляли подарунки звірятам (використовуючи елементи  методики М.Монтессорі).

         Оволодіння мовою як засобом  пізнання і способом  специфічно  людського  спілкування  є найвагомішим  досягненням  дошкільного дитинства.« повернутися до списку новин