Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Турнір з волейболу пам’яті Сергія Здирка

     15 лютого у приміщенні Городківської СЗШ І-ІІІ ст. №2 відбувся районний турнір з волейболу - з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 31 – ої річниці виведення військ з Афганістану та пам’яті спортивного організатора Сергія Здирка.

     Учасниками турніру стали збірні волейбольні команди сіл Городківки, Гарячківки, Крикливця та селища Крижопіль. Розпочала урочисту частину заходу директор школи Олена Харук, яка представила усіх присутніх, серед яких був рідний брат Сергія Здирка Валерій та учасники бойових дій в Афганістані.

      На урочистостях були запрошені до слова - начальник відділу культури, молоді та спорту Крижопільської райдержадміністрації Оксана Кройтор, голова районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Редько, заступник в/о Городківського сільського голови Сергій Мазур та екс-голова села Городківки Олександр Гаврилюк, товариш Сергія Здирка, співорганізатор турніру. Гра була, як завжди, захоплюючою! Кожна команда є прикладом чудової фізичної форми та сильної спортивної волі!
Результати турніру:
1 місце – збірна команда села Городківки;
2 місце – збірна команда села Гарячківки;
3 місце – Крижопільський «Ветеран»;
4 місце - збірна команда села Крикливця.
Вітаємо! Успіхів! Перемог!« повернутися до списку новин