Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Як стати дорослим

09 листопада 2018 року в Городківському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №3 с.Городківка відбулось методичне  об’єднання вихователів ясельно-молодших груп «Розкажу малятам, як дорослим стати».

         За словами В.О.Сухомлинського «Дитинство -  найважливіший період життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, яке було  дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що ввійшло  до її розуму і в серце з навколишнього світу, - від  цього значною мірою залежить, якою людиною стане  сьогоднішній  малюк». Саме сім’я – перша  школа людських  взаємин, де діти з ранніх років засвоюють систему моральних цінностей,  норм поведінки, культурні традиції  народу. Взаємини працівників  дитячого садка і батьків на сучасному етапі одна з найголовніших   складових. Про нетрадиційні форми  роботи з батьками розповіла  вихователь Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль Крива Г.С., поділилась з колегами досвідом роботи.

         Немає  в людини  більшої  цінності, ніж  здоров’я. Тому, ще з раннього віку, ми маємо  допомогти дитині сформувати валеологічний  світогляд, виробити  усвідомлене ставлення до власного здоров’я, дати елементарні знання  про організм дитини. Вихователь Городківського  ДНЗ (ясла-садок) №1 с.Городківка Мазур  О.П. зупинилась на ознайомленні  дошкільника з анатомією людини, продемонструвала наочний матеріал  з даної теми.

         Вихованці  Городківського  ДНЗ (ясла-садок) №3 с.Городківка з вихователем Ковальчук  Н.В.  на комплексному занятті «Веселі пригоди малят і мишенят» вправлялись у вимові звуків при звуконаслідуванні, закріплювали поняття «один», «багато», «великий», «маленький», засвоювали властивості борошна і тіста, створювали об’ємні   та силуетні фігурки з тіста, розвивали дрібну моторику руки, самостійно працювали. Попрацювали всі на славу.« повернутися до списку новин