Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

40 річчя Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №5

Напередодні Дня дошкілля Крижопільський ДНЗ (ясла-садок) №5 зі смачною назвою "Вишенька" зібрав усіх присутніх 27 вересня 2018 року, щоб відсвяткувати гарну подію - 40-річчя з дня відкриття закладу. Для історії  - це мить, а для наших вихованців – це ціле життя.

Це було незвичайне свято дитинства і юності. День народження ніколи нестаріючого дитячого садка, куди сходяться доріжки від багатьох домівок упродовж 40 років. Щоранку,  мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років! 40 років! Багато це чи мало? Що було позаду і що чекає нас попереду? Ми змогли виховати представників різних професій . Пишаємось не цим, а тим, що виховуємо просто людей, здатних прийти на допомогу і які стали дбайливими батьками та справжніми патріотами своєї країни.

Привітати дошкільний заклад завітали почесні гості, колишні випускники, спонсори, батьки: голова Крижопільської РДА Панчук В.І., заступник голови Крижопільської РДА Круць В.А., голова селищної ради Третьяков О.М., заступник начальника відділу освіти Крижопільської РДА Годован Г.А., директор районного методичного центру закладів освіти Пестик Н.А., методист Максимчак З.М., голова  районної ради профспілки працівників освіти і науки Мазур В.І., генеральний директор ПРАТ ПК "Поділля" Гавріш О.О., приватні підприємці Гичак Я.К., Федорчук Л.В., Колесник О.В., Присяжнюк Н.М, колишні випускники Басараба Ю.Д., Кремінський О.Б., які від щирого серця вручали «Вишеньці» цінні подарунки і промовляли гарні слова.

Почесними гостями свята були батьки, які вручили завідувачу святковий коровай, торт з сюрпризом (прикрашений  фото  колективу садочка) та промовили слова подяки  - Мужилівська Р.М., Козьма В.С., Уманський В.А. Гарним подарунком для дошкільного закладу був виступ колишньої випускниці садочка Кабак Анни з піснею «Я бажаю вам добра» та Паламарчук Аріани  - грою на акордеоні.

Приємно здивувала та порадувала гостей програма виступу працівників колективу ДНЗ «Вишенька» та його вихованців, які запалювали глядачів веселими танцями та щирими піснями. Гарно прикрасив дійство іменинний торт . Свято завершилося смакуванням смачного короваю, спільним виконанням  української пісні "Одна родина", фотосесією на згадку про свято.

 « повернутися до списку новин