Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Від 19 грудня в дитсадках, школах і вишах заборонили загальні “новорічні ранки” та інші масові заходи

         Заходи можна проводити лише для одного класу чи групи, без присутності відвідувачів.
      Цьогорічні “новорічні ранки” в дитсадках та школах відбуватимуться лише в групах та класах, без присутності батьків, дідусів, бабусь та інших відвідувачів.

      Від 19 грудня Кабмін заборонив проведення в усіх закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю вихованців, учнів, студентів з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

      Відповідне рішення про зміни до карантинних обмежень Кабмін ухвалив у понеділок, 14 грудня, анонсувавши їхнє введення ще 9 грудня.

      Продовжує діяти заборона відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% учнів та персоналу закладу освіти. Також діє заборона відвідування закладів освіти групами понад 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

      Зазначимо, що учні в школах в Україні навчаються до 24 грудня. Потім будуть зимові канікули щонайменше два тижні. Від 8 до 24 січня в Україні запровадять локдаун – усі заклади освіти працюватимуть або в дистанційному режимі, або подовжать зимові канікули. Дитсадки під час локдауну працюватимуть.« повернутися до списку новин