Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Святкування ювілею НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Тернівка

25 жовтня 2018 року у НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Тернівка відбулося святкування 50-річчя рідної школи «Я на зустріч із юністю йду».

У цей день між звучанням віршів, виконанням пісень, лунали вітання з ювілеєм від гостей, друзів, спонсорів, які вручали подарунки.

На свято були запрошенні голова Крижопільської районної ради Тамбовцев П.С., заступник голови Крижопільської районної державної адміністрації Круць В.А., заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Годован Г.А., головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту, колишня учениця, Караманчук О.С., голова районної ради профспілки працівників освіти і науки, методист Крижопільського РМЦ ЗО Мазур В.І., Тернівський сільський голова Білик В.М., директор ПрАТ ПК «Поділля» Гавриш О.О. Кожен із них висловлював свої побажання, хтось ділився спогадами про рідну школу, хтось згадав своїх батьків-учителів. На святі були також колишній директор Заболотний А.Ф., вчителі-ветерани педагогічної праці Майборода Г.Г., Салун О.А. та Гнатенко О.І. – це найпочесніші гості нашого свята, на обличчях сяє усмішка, а душа радіє й гордиться за своїх вихованців, молодих колег, учнів. У вітаннях щиро бажали всім невпинного руху вперед, успішного здійснення планів та задумів, а підґрунтям щасливого життя хай буде мир в Україні, міцне здоров‘я, серце сповнене любові та добра, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку кожної душі. На святі звучали пісні про Україну, про школу, вчителів, маму… Лунали оплески, гордились батьки, раділи гості.

Учнівський та вчительський колективи НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Тернівка сповнені бажанням трудитися і наполегливо рухатися вперед, у кожного з них ніби виросли крила. Творчих злетів вам, розбудовуйте нову українську школу, віримо в те, що Ваш заклад освіти процвітатиме та займе достойне місце серед кращих закладів освіти Крижопілля.« повернутися до списку новин