Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!


           Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! 

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

          Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками, щоб всі молоді люди вступили до тих закладів освіти, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію.Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Впевнені, що і батьки, і вчителі - пишатимуться вашими досягненнями. 

             Сердечна подяка педагогам і батькам! Ви вклали у своїх дітей та вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Миру всім, добра, міцного здоров’я, щастя та успіхів!« повернутися до списку новин