Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Правосуддя, дружнє до дітей…

З метою виховання поваги до Закону, до суду, суддів та розвитку в юних українців прагнення зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу - рішенням Ради суддів України від 17 вересня 2018 року №58 було ухвалено рішення про проведення Всеукраїнського конкурсу малюнку і твору серед школярів на тему «Правосуддя». Приємно відзначити, що учениця 9 класу НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Тернівка Олена Романько виборола почесне ІІІ місце у вказаному Всеукраїнському конкурсі.

«Правосуддя в нашому житті…» Ця тема, особливо у вирі сьогоднішніх подій є актуальною, як ніколи. І тому, учениця навчально-виховного комлексу Олена Романько прийняла рішення: писати! …I писати про права дітей, писати про тих, кого ще не назвеш дорослим, але все ж можна і треба назвати народом. Народом нашої України, а точніше – майбутнім нашої держави. А нашаУкраїна – це держава, яка протягом усієї своєї історії боролася. Боролася за волю, за щастя, за незалежність, за свої права…».

19 квітня 2019 року у м.Києві в приміщенні Верховного Суду України відбулася церемонія нагородження учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу малюнку і твору серед школярів на тему «Правосуддя», на яку були запрошені учениця 9 класу НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Тернівка Олена Романько та вчитель правознавства НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Тернівка РудацькаТ.М., який підготував переможця конкурсу.

У програмі заходу відбулися зустрічі з суддями Великої Палати Верховного Суду, працівниками Міністерства освіти і науки України, викладачами юридичного факультету Національного університету імені Т.Г.Шевченка, екскурсія Кловським Палацом та столицею України. 

Голова Верховного Суду Валентина Іванівна Данішевська урочисто вручила Почесну грамоту Олені Романько, а голова ради суддів  Великої Палати Верховного Суду - Ткачук Олег Степанович - «Запрошення» для вступу на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Почесну грамоту за участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку і твору серед школярів на тему «Правосуддя» отримав і колектив НВК «ЗНЗ I-II ст. – ДНЗ» с. Тернівка.

«Цікаві, захоплюючі екскурсії, маса вражень, і нові плани на майбутнє після повернення додому…». Щиро радіємо разом з учасниками заходу в м.Києві!

 

                                                                                                                                                        Ганна Годован« повернутися до списку новин