Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Мовленнєва компетенція дошкільника

Формування правильного мовлення у дітей є одним з основних завдань дошкільної освіти. Мета у всіх учасників педагогічного процессу єдина: пошук ефективних прийомів підвищення якості мовленнєвого розвитку дітей.

        28.11.2018 р. у Крижопільському ДНЗ (ясла-садок) №5 відбулася педагогічна рада на тему: "Формування мовленнєвої компетенції дошкільника в організованій та самостійній діяльності". В процесі зустрічі реалізовані завдання систематизації знань педагогів з проблеми організації спільної освітньої діяльності з дітьми, спрямованої на формування і розвиток мовлення дошкільнят.

         З питанням про актуальність , мету та завдання мовленнєвого розвитку дошкільників виступила вихователь Медведчук Г.І. Вихователь – методист Довгань Л.В. презентувала інтерактивні методи розвитку мови дошкільнят. Завідувач садочку Прищепко Л.В. познайомила з результатами тематичного контролю. Вихователь Шологон О.І. в  ігровій формі провела з педагогами методичну хвилинку на тему «Ліпимо, малюємо,ще й мовлення тренуємо».

        В ході педагогічної ради вдалося привернути увагу вихователів до проблеми розвитку мовлення дітей і систематизувати знання педагогів щодо формування мовленнєвої компетенції дошкільника в організованій та самостійній діяльності.« повернутися до списку новин