Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога (олігофренопедагога)комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр».

21грудня 2018 року пройшло засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога (олігофренопедагога)комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр». Конкурс проводився відповідно до порядку, затвердженого рішенням 20 сесії районної ради 7 скликання від 07 червня 2018 року №572, наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністраціївід 28 серпня 2018 року №119 та №120.

Основними кваліфікаційними вимогами до кандидатів були:

  • вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
  • стаж роботи за фахом три роки;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача.

Документи для участі в конкурсі були подані двома кандидатами.

Керуючись затвердженим Порядком, комісія провела з учасниками конкурсу кваліфікаційний іспит і співбесіди, попередньо розглянувши подані пакети документів.

Кваліфікаційний іспит проводився за питаннями з таких напрямів:

  • знання законодавства у сфері дітей з особливимио світніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки.

Співбесіди проводилися з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Враховуючи подані документи, результати кваліфікаційного конкурсу на заміщення вакантнихпосад вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога (олігофренопедагога)комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» визнано Холод Тетяну Володимирівну на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр» та Рудніцьку Оксану Анатоліївну на посаду вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр».

                                                                                      Директор комунальної установи

                                                                                     «Крижопільський районний

                                                                   інклюзивно - ресурсний центр»      

                                                                                      Пацай Т.В.« повернутися до списку новин