Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Свято Останнього дзвоника у школах району

25 травня в усіх школах району пролунав Останній дзвоник, який сповістив про тепле літечко й відпочинок.

Для всіх освітян району його мелодія була ще й щемливою: стають на власне крило 169  випускників старшої школи  – гордість і надія  нашого району, ще 295 учнів завершують навчання в основній школі.

Свято «Останнього дзвоника» співпало з відкриттям котельні та танцювальної зали в СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, також спортивного майданчика та міні-футбольного поля в СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль. Виділення коштів з державного бюджету та виконання вказаних робіт  здійснювалося за сприяння та підтримки народного депутата Юрія Македона, а також органів виконавчої влади, місцевого самоврядування району, керівників та працівників закладів, місцевих меценатів і батьків.

         Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук  разом з народним депутатом Юрієм Македоном, який у цей день перебував у районі, та Крижопільським селищним головою Олександром Третьяковим взяли участь у святкових лінійках у школах райцентру: №1 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бичковського та №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка.

             «Погодьтесь, що новосілля – це завжди приємно. Сьогодні в районі маємо три новосілля. Два з них випало на школу №1 - найбільший навчальний заклад району. Це відкриття котельні і танцювальної зали. У школі №2 райцентру сьогодні ми відкриваємо спортивний майданчик. Ця робота триватиме. Думаю, що за підтримки народного депутата Юрія Македона, дій виконавчої влади, підприємців району, небайдужих людей у нас попереду ще не один подібний урочистий захід», -  сказав на відкритті голова районної державної адміністрації Валентин Панчук.

          Усіх присутніх на святкових лінійках привітали керівники закладів загальної середньої освіти, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, вчителі, гості, а також батьки.« повернутися до списку новин