Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Весна прийшла, нам Великдень принесла

07 травня 2019  року у Городківському ДНЗ (ясла-садок)№4  с.Городківка відбулась святкова розвага «Весна прийшла, нам Великдень принесла». Метою розваги було створення у закладі святкової та радісної атмосфери,  формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій українського народу.

       Вихователі  всіх  вікових груп разом зі своїми дошкільнятами читали оповідання, емоційно та виразно діти розповідали вірші, співали пісні,  брали участь у музично-хореографічних композиціях, розглядали ілюстрації, розмальовували писанки, малювали, ліпили, грали у народні ігри, пов’язані з даною тематикою.

      Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки.  Вихователі  Пірняк Тетяна Василівна,  Кочмарук  Леся  Вікторівна, керівник музичний Багдя  Сергій  Вікторович вміло дібрали  саме ті слова – мудрі та щирі, які розкрили вихованцям сутність свята, його духовне значення, ознайомили їх з народними традиціями  святкування найвеличнішого свята – Великодня.

   У садочку панувала атмосфера миру, щастя, злагоди та добра.  Великодня розвага завершилась традиційним святковим  вітанням „Христос воскрес!” – „Воістину воскрес!”« повернутися до списку новин