Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Наші чотириногі друзі

        Повсюди нас оточує розмаїтий, безмежний, неповторний світ живої природи. Це пишні гіллясті дерева, дивовижної краси квіти, барвисті метелики, пернаті птахи і, звісно, наші чотириногі  друзі – тварини.

        1 березня 2019 р. у Крижопільському ДНЗ (ясла – садок) №5 у старщій групі вихователь  Медведчук Г.І.   провела інтерактивне заняття про гуманне та відповідальне ставлення до тварин на тему: «Тварини – наші друзі», розроблене спеціалістами по роботі з дитячою аудиторією Благодійного фонду «HappyPaw». Вихованці ознайомилися з професіями ветеринара і кінолога; закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками. Малята навчалися правилам поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Свою любов до братів менших – тварин діти передали у малюнку «Моя улюблена собачка». Цікаве та повчальне заняття супроводжувалося презентацією на мультимедійному проекторі.

         Діти  разом з вихователем підвели підсумок заняття : «Спілкування з тваринами покращує настрій та робить нас щасливішими.»« повернутися до списку новин