Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Акція «Годівничка»

      Зима для птахів –це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги. Доброю традицією у НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» с. Тернівка стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Вихованці дитячого садочка та учні школи разом зі своїми батьками виготовили годівнички різних типів та розвішали їх на території дитячого садочка та  школи. Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. 

      Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Наприклад, Андрій та Артем Резніки  розповіли, що майстрували годівничку всією родиною. Тато з старшим сином вирізали дерев’яний каркас, стріху. Ну а мамі з молодшим Андрієм залишилось оформлення. І тепер, спільними силами всієї сім’ї, пташки матимуть годівничку в українському стилі.    Під керівництвом вихователя Рослої К.В. вихованці щодня приносять до годівничок щось поживне, ведуть спостереження за птахами.

         Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипле небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе перезимувати нашим птахам. Давайте разом турбуватися про братів наших менших та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!« повернутися до списку новин