Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Завершилися районні олімпіади!

      13, 14, 15 та 21 грудня відділ освіти, молоді та спорту спільно з районним методичним центром провів ІІ-й (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із польської мови та літератури, інформаційних технологій, хімії та інформатики за завданнями, надісланими Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації. Районні олімпіади з  польської мови та літератури, хімії та інформатики відповідно 13, 15 та 21 грудня, проходили на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, а  районна олімпіада з інформаційних технологій (14 грудня) – на базі СЗШ І-ІІІ ст.№1 та №2 смт Крижопіль відповідно до окремого розподілу.

      У вказаних олімпіадах взяли участь відповідно 3, 41, 55 та 11 переможців І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з 13 закладів загальної середньої освіти району та Крижопільського професійного будівельного ліцею.

       Районний етап олімпіад проведено з дотриманням Правил проведення олімпіад. Оргкомітет районного етапу олімпіад дякує адміністраціям СЗШ І-ІІІ ст. №1 та №2 смт Крижопіль за створення належних умов для проведення олімпіад, а також вчителям-спостерігачам, які допомагали  в організації проведення районних олімпіад.

    Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін (російська мова та література, математика, правознавство, екологія, англійська мова, астрономія, економіка, трудове навчання, географія, інформатика, українська мова та література, історія, німецька та французька мови, фізика, біологія, польська мова та література, інформаційні технології, хімія) визначає Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації. До 31 грудня 2019 року оргкомітет та журі  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад визначать склад районних команд та надішлють відповідні заявки для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із кожної вищевказаної  навчальної дисципліни.

З повагою, голова оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської РДА                                  Ганна ГОДОВАН« повернутися до списку новин