Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Кулінарне свято «Любимо готувати»

    Прекрасної весняної днини 5 березня колектив Городківського дошкільного навчального закладу (ясла – садок)№3 с.Городківка організував та провів кулінарне свято « Любимо готувати ». Веселу атмосферу присутнім на святі подарували педагоги та вихованці садочку, які розважали усіх своїми таночками,піснями та гуморесками.

    Батьки також не відставали і здивували усіх своїм артистизмом, виконуючи домашнє завдання  - кліп на пісню з кулінарної теми:         «Бджілка і мед», «Сало», «Сірожине пірожине» . Матусі  та  бабусі мали можливість проявити дотепність та кмітливість у різноманітних конкурсах. А потім порадували всіх своїми кулінарними шедеврами, які презентували віршами,розповідями про історію виникнення кожної страви та сценками разом із своїми дітьми. Страви виглядали так апетитно, що усі присутні з задоволенням куштували і пригощались ласощами.

      Це веселе та смачне свято порадувало усіх новизною і незвичною формою проведення. Забави, розваги та вікторини гарантували усім гарний та веселий настрій.

     Ось такі інноваційні методи роботи з батьками впроваджують педагоги садочка: сценарист – Ковальчук Н. В. (вихователь старшої групи),

аранжувальник - Решетник Л. В. (музичний керівник), помічники сценариста: Храмцова І. П. (вихователь молодшо–середньої групи), Мужилівська Т. М. (вихователь ясельної групи), акторський склад: батьки вихованців, оператор: Мартинюк К. М. ( машиніст з прання), монтаж: Пшенична Н. О. ( завідувач господарством), головний продюсер: Резнік О. І. (завідувач ДНЗ).« повернутися до списку новин