Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Залишаємося вдома! Вчимося вдома! Стартує освітній проєкт «Всеукраїнська школа онлайн»

    З ініціативи Президента Володимира Зеленського в Україні стартує освітній проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». Завдання держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань, наголошує Президент України Володимир Зеленський.

     З цією метою Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою «Освіторія» запускають проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», який забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

     Трансляція проєкту стартує у понеділок, 6 квітня. У межах проєкту 40 педагогів з Києва фактично стануть учителями для всієї України. Наразі щодня відбуваються зйомки уроків у Новопечерській школі м. Києва  за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН України спільно з учителями.

    Викладаються наступні предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія.

     Крім того, на зйомках уроків присутні українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени та інші. Вони відповідають на запитання, розв’язують задачі та проводять досліди разом з учителями.

    Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали, які на прохання Президента Володимира Зеленського охоче долучилися до цієї важливої соціальної місії.

Кожен клас закріплений за конкретними телевізійними каналами:

5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;

6-й клас – ZOOM та NewsOne;

7-й клас – ZIK;

8-й клас – «Індиго» та УНІАН;

9-й клас – «Рада» та UA: Культура;

10-й клас – UA: Перший;

11-й клас – М1.

    Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку. Старт трансляцій – 6 квітня.

      Також відеоуроки можна буде переглянути щодня на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та на YouTube або за вказаним посиланням на усі канали онлайн https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/11-telekanaliv-ukrainy-transliuvatymut-onlayn-uroky-dlia-shkoliariv-rozklad.htm

Закликаємо батьків стежити за розкладом уроків, заохочувати дітей до перегляду та долучатись до пізнавального контенту всією родиною. 

      Залишаємось вдома! Вчимося вдома!

 

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин