Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Всеукраїнські учнівські олімпіади скасовані через COVID-19

       Міністерство освіти і науки скасувало проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх навчальних предметів через зростання показників захворюваності на коронавірус.

     Відповідний наказ відомства про внесення змін до Положення зареєстрований у Міністерстві юстиції.

     Окрім того цього року також не будуть проведені турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

    Водночас у дистанційній формі можуть бути проведені Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін та конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт.

    Зазначимо, що зазвичай у листопаді-грудні проводиться другий етап олімпіад – районний. У деяких областях його провели й буде відзначено дітей, які взяли участь.

   У Міністерстві освіти зазначають, що для проходження всіх етапів олімпіад та турнірів дітям та вчителям необхідно пересуватися містом та областями, спілкуватися з іншими людьми, що збільшує ризик зараження та поширення коронавірусної хвороби.

   «Враховуючи поради освітян та рекомендації МОЗ щодо максимального обмеження контактів між людьми, було ухвалено рішення про непроведення учнівських олімпіад під час карантину», - повідомили у Міністерстві освіти.

    В освітньому відомстві просять поставитися до цього рішення з розумінням. Насамперед маємо дбати про здоров'я всіх учасників освітнього процесу.

Ганна Годован 2-19-85

03.12.2020« повернутися до списку новин