Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Відбулося районне свято до Дня Святого Миколая

       19 грудня 2019 року о 10:00 годині в районному Будинку культури у великій залі до Дня Святого Миколая та прийдешнього Нового року відбулося свято для дітей пільгових категорій з врученням подарунків. Участь у заході прийняли всі заклади загальної середньої освіти району. Діти мали можливість подивитись святкову виставу «Я – Головна Ялинка!», яку підготував відділ культури і туризму Крижопільської районної державної адміністрації, а також виступи танцювальних колективів. Всіх учасників заходу вітала заступник голови Крижопільської районної державної адміністрації Валентина Круць. Свято відбулося за сприяння Крижопільської районної державної адміністрації та районної ради. З районного бюджету на подарунки було виділено 70 тис. грн.

     О 16:00 на центральній площі селища Крижопіль (біля фонтану) було відкрито новорічну ялинку, проводилися новорічні розваги, конкурси та хороводи.

 

 

 

Головний спеціаліст

відділу освіти, молоді та спорту

Крижопільської РДА                                                                         О.Драб« повернутися до списку новин