Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Освітяни провели онлайн-конференцію з питань організованого завершення навчального року

    Районний методичний центр закладів освіти спільно з відділом освіти 19 травня 2020 року провели онлайн-конференцію з питань організованого завершення 2019-2020 навчального року за допомогою платформи Zoom.   

       На  онлайн-конференції розглядалися  актуальні питання освітньої галузі району:

-нормативно-правова база щодо організованого завершення 2019-2020  навчального року в умовах карантину,

- підсумкове оцінювання учнів в режимі дистанційного навчання,

-ведення класних журналів,

- підвищення кваліфікації педагогів в дистанційному режимі та інші питання.

       Основні аспекти оцінювання навчальних досягнень учнів за дистанційною формою навчання та вжиття відповідних заходів з боку адміністраціїй закладів загальної середньої освіти окреслила Наталя Пестик, директор методичного центру закладів освіти.

      Про оцінювання учнів початкової школи, зокрема 1-х і 2-х класів та пілотного 3-го класу НУШ повідомила Олена Баліцька, методист методичного центру.

      Методист методичного центру Жанна Тесмінецька ознайомила керівників закладів загальної середньої освіти з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо ведення класних журналів та надала практичні поради адміністраціям закладів загальної середньої освіти з піднятих питань.

      Про особливості «фіксації» у класних журналах предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» повідомив методист методичного центру Володимир Мазур.

     Про особливості проходження підвищення кваліфікації педагогічними працівниками в період карантину повідомила Зінаїда Максимчак, методист методичного центру, та звернула увагу на окремі питання дистанційної освіти учителів.

     Головний спеціаліст  відділу освіти  Ганна Годован  зупинилася на  основних нормативно-правових документах, що регламентують роботу закладів освіти в умовах карантину та організоване завершення 2019/2020 навчального року, проведення ЗНО-2020, наголосила на відповідальності керівників за організацію роботи в дистанційному режимі, виконання навчальних планів та освітніх програм. Головний акцент був зроблений на організації ефективного освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

       Підбиваючи підсумки наради,  Ганна Годован  подякувала всім за співпрацю та забезпечення реалізації освітніх завдань в умовах карантину, звернула увагу на необхідність реалізації всіх існуючих можливостей щодо впровадження технологій дистанційного навчання, забезпечення  взаємодії та зворотного зв’язку між усіма учасниками освітнього процесу, поширення результативного досвіду організації освітнього процесу серед освітян району, ширшого висвітлення його в місцевих ЗМІ, власних сайтах, сайтах відділу освіти та райдержадміністрації, соціальних мережах.« повернутися до списку новин