Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Посієш характер – вижнеш долю

           18 грудня  2018 року  в НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» с.Зеленянка відбулось методичне об’єднання вихователів різновікових груп дошкільних навчальних  закладів, навчально-виховних  комплексів «Успішна соціалізація».

         Вихователь Вербського ДНЗ (ясла-садок) Остапова Т.Ф. розповіла  про створення сприятливих  умов для  особистісного становлення  і творчої самореалізації кожної дитини, формування життєвої  компетентності дитини, розвитку в неї  ціннісного ставлення  до світу,  природи, культури, людей, самої себе. Поділилась з присутніми як створити  позитивний мікроклімат  в різновіковій групі, починаючи з  самого вихователя.

         Штоюнда  Л.А., вихователь Заболотненського ДНЗ (дитячий садок), познайомила колег з новим поколінням  дослідників та педагогів (Пол Таф, Мішель Волтер), які вперше в  історії використовують  інструменти науки, щоб скинути  покрови з таємниці характеру людини; поділилася  підходом до розвитку дитини, який  відрізняється  від  загальноприйнятого, пов’язаного з розвитком знань, навичок, умінь та компетенцій.

         Вихователь  Крикливецького ДНЗ «Берізка» Осипенко С.С.  продовжила думку колеги, що сильні риси характеру набагато важливіші для становлення успішної особистості, ніж  багато знань, поділилась тестами «Чи вихований морально ваш дошкільник?».

         Маленькі вихованці НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» с.Зеленянка  з вихователем Фасольняк О.О. подорожували   в гості до Феї. Під час подорожі малята  збирали квіти, одягали ляльку, шукали  горішки  для білочки, працювали з  мнемотаблицею та бізібордом, а саме головне  вчились бути вдячними, наполегливими та старанними, допитливими. Адже формуючи правильні звички та сильні сторони характеру в  наших дітей, ми зможемо  змінити на краще  долю всієї  країни.« повернутися до списку новин