Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Комунальна установа «Крижопільсьський районний інклюзивно-ресурсний центр» - забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами.

Відповідно до ст.48, п.31 в Прикінцевих положеннях Закону України «Про освіту» та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» органам місцевого самоврядування та місцевим органам виконавчої влади доручено до 1 вересня 2018року відкрити обласні ресурсні центри підтримки інклюзивної освіти та створити мережу інклюзивно-ресурсних центрів.

28 серпня 2018року утворена комунальна установа «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» як юридична особа  з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Відповідно до рішення 20 сесії Крижопільської районної ради 7 скликання від 7 червня 2018 року №572 затверджено штатний розпис працівників комунальної установи «Крижопільсьський районний інклюзивно-ресурсний центр», а саме:директор Центру, бухгалтер, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог (олігофренопедагог), практичний психолог, вчитель реабілітолог та прибиральник.

28 вересня та 21 грудня 2018 року пройшло засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення вакантних посад практичного психолога,вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр».

Комунальна установа «Крижопільсьський районний інклюзивно-ресурсний центр», розміщена у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації, об лаштована кабінетами: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) та практичного психолога, вчителя реабілітолога, директора та бухгалтера.

На виконання пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2018 році» від 21 лютого 2018 р. № 88 та з метою встановлення єдиного підходу до оснащення інклюзивно-ресурсних центрів Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністраціїбули спрямовані кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2018 році на закупівлю обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів. На придбання обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів райони області отримали по 180,7 тис грн. Закуплено обладнання за кошти районного бюджету у сумі                10,9 тис. грн.

У комунальну установу «Крижопільсьський районний інклюзивно-ресурсний центр» було придбано мультимедійне та комп’ютерне обладнання, меблі, дидактичні матеріали.

 

 

 

Директор комунальної установи

«Крижопільський районний інклюзивно - ресурсний центр»  Пацай Т.В.« повернутися до списку новин