Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Міркуємо, взаємодіємо, досягаємо мети

      11 жовтня 2019 року в Красносільському дошкільному навчальному закладі «Ромашка» відбулося методичне об"єднання вихователів  різновікових груп «Міркуємо, взаємодіємо, досягаємо мети»¸ на якому обговорювалося питання безпеки життєдіяльності  дошкільнят.

         Збільшення дитячого травматизму ставить  завдання  щодо  систематичної роботи з дошкільниками з метою вироблення в їх свідомості стереотипів  поведінки в  життєвому середовищі -  навичок  користування предметами та речами, поведінки  у різних  ситуаціях.

        Вихователь НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Левків Заярнюк К.В. з досвіду роботи розповіла про організацію   роботи з безпеки життєдіяльності в ДНЗ, продемонструвала  слайдову  презентацію з теми.

         Вихователь НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» с.Кісниця Гаджук  А.В. поділилась з присутніми як організовувати «Тиждень безпеки» в дошкільному  закладі: попередня робота, нормативна база, підсумки проведення Тижня.

     Вихованці Красносільського  ДНЗ «Ромашка» з вихователем Маціборчук В.П.  «подорожували» до осіннього лісу. Під час подорожі малята пригадали правила пожежної безпеки, поведінки з  незнайомими  людьми, дізнались про небезпеку гри з сірниками, ознайомились з різновидами грибів, вчились ліпити гриби з  пластиліну.

          Адже охорона життя та здоров"я дітей, організація  їх безпечної поведінки та навчання дітей  основам безпеки  життєдіяльності – основний пріоритет в роботі закладів дошкільної освіти.« повернутися до списку новин