Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Щодо участі у Всеукраїнському вишколі «Джура-Прикордонник»

       З 12 серпня по 18 серпня 2018 року в Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України в місті Великі Мости на Сокальщині, відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Прикордонник 2018».

Крижопільський район представляла команда-рій «Молода Січ» НВК «ЗНЗ І – ІІІ ст. - ДНЗ» с. Шарапанівка.

Проведення даного вишколу сприяло активному залученню молоді до національно – патріотичного виховання, формуванню високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону Української держави.

Метою вишколу була підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура - Прикордонник» спрямована на підготовку інструкторів – вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно – патріотичних та військово – спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура - Прикордонник».

Протягом 6 днів для учасників заходу було проведено навчання зі стрільби, де вони мали можливість спробувати уявити себе снайперами та показати гарний результат зі стрільби з автомата АК-74; були проведені практичні заняття з тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками; відвідали відділ прикордонної служби «Рава-Руська», де отримали море вражень ну і звичайно відчули себе «поляками», постоявши на території Польщі; відбулася екскурсія до музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України.

П’ятий день перебування на вишколі приніс учасникам море задоволення, піднесений настрій ну і звичайно перемогу. В затятій боротьбі з «Пейнтболу» у пів фіналі  рій «Молода Січ» НВК «ЗНЗ І – ІІІ ст. - ДНЗ» с. Шарапанівка змагався з командами Рівного та Донецька, де отримав «золоту перемогу». А у фіналі, наші обстрілявши команду з Піщанки, поступилися лише одним очком Київській області (Іванівський район). В результаті – заслужене ІІ місце. Випробували себе і у змаганнях формату таборування – тереновій грі. Вся молодь змагалась в інтелектуальному, фізичному та творчому етапах. Відповідно до специфіки заходу, команди розіграли цікаву ситуацію – змагалися між собою «прикордонники» і «контрабандисти».« повернутися до списку новин