Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Розширена колегія відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації

22.11.2018 р. відбулася розширена колегія відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської райдержадміністрації за  участю директорів, заступників з навчально-виховної роботи, сільських (селищного) голів. До роботи колегії долучився перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев.

«Сьогодні надзвичайно актуальним і важливим питанням є рівень знань наших дітей. На сьогодні в області виділяється значне фінансування на оздоблення шкіл та їх матеріально-технічне забезпечення. Але найголовнішим є знання, які отримують діти в школах. Яскравим показником цього є зовнішнє незалежне оцінювання, яке проводитиметься в 9 класі також. Ми маємо дбати не лише про стіни, а й про якість освіти. Аби вийшовши зі шкіл випускники були самодостатніми у цьому житті. Особливо необхідно піднімати рівень знань з математики, адже майбутнє за розвитком високих технологій, а найбільш затребувані спеціальності є технічні», - зазначив на початку роботи колегії Андрій Гижко.

На порядок денний колегії винесено ряд питань, які стосувались діяльності відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, створення належних матеріально-технічних умов функціонування освітньої галузі району, розвитку нової української школи, зокрема щодо комплектування класів та створення умов для навчання першокласників.

Так, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валерій Кушнір широко розкрив питання подальшого впровадження заходів з енергозбереження, забезпечення всебічного розвитку учнів  та їх патріотичне виховання, оздоровлення, харчування та підвезення до навчальних закладів.

В 2016 році

У  20-ти  закладах освіти району реалізовано проекти з енергозбереження, на що освоєно 4,5 млн.грн.  В т.ч. з державного бюджету виділено 1 млн. 235 тис.грн., із них 620 тис.грн. – кошти Державного фонду регіонального розвитку та – 615 тис.грн.  субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій фонду, з обласного бюджету виділено – 272,0 тис.грн. як переможцям  проектів  територіальних громад району,  450,0 тис.грн. – кошти районного бюджету, решта 2,5 млн.грн. – кошти територіальних громад та господарюючих структур району.      

У середніх загальноосвітніх школах та дошкільних закладах району в здійснено заміну 9 – ти застарілих енергоємних котлів на сучасні енергоефективні, а саме: СЗШ І-ІІІ ст. № 2 с. Городківка,  НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Тернівка,  відділ освіти, районний  Будинок Школяра,  НВК «ЗНЗ  І-ІІ ст. – ДНЗ»  с. Висока Гребля, ДНЗ № 2 с. Городківка,  ДНЗ с. Вільшанка та ДНЗ с. Дахталія. 

Реалізовано проект «Реконструкція системи опалення СЗШ І-ІІІ ст. № 2  в с. Городківка з встановленням блочно-модульної котельні на два твердопаливних котли  потужністю 450 кВт» на що освоєно 827,2 тис.грн. в т.ч. 620,1 тис.грн. кошти ДФРР. Проект дав можливість вивести котельню з підвального приміщення школи.

Впродовж 2017 року у закладах освіти реалізовано 22 проекти, освоєно 8,411 млн.грн., основні з яких:   

- «Реконструкція системи теплопостачання  СЗШ І-ІІІ ст. № 1, смт Крижопіль, з встановленням блочно-модульної котельні потужністю 800 кВт», на що виділено 1,4 млн.грн. в т.ч. 818,0 тис.грн. - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та 582,0 тис.грн. кошти районного бюджету. Проектом передбачено встановлення котла потужністю 400 кВт з автоматизованою подачею біопалива.

         - «Реконструкція приміщення СЗШ I-III ступенів № 2 імені воїна - інтернаціоналіста С. В. Гаврилюка смт Крижопіль, вул. Б. Хмельницького, 2, Крижопільського району, Вінницької області, (I черга, покрівля)», на що освоєно 1,9 млн.грн., в т.ч. 1,450 млн.грн. субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

         - «Реконструкція приміщень СЗШ І-ІІІ ст. № 1 по вул. Героїв України, 90 смт Крижопіль, Вінницької обл., (І черга, покрівля)» -778,708 тис.грн.                      

         - «Реконструкція приміщення, даху та утеплення фасадів СЗШ І-ІІІ ст.            № 2, с. Городківка, Крижопільського району, Вінницької області» (I черга, покрівля)  - 1,316 млн.грн. в. т.ч. 1 млн. грн. з ДФРР.

         Впродовж 10 місяців 2018 року  у  Крижопільському районі по 6 бюджетних закладах освіти освоєно 4,5 млн.грн.,  це кошти обласного, районного, селищного та сільських бюджетів і кошти інвесторів, а саме реалізовано такі основні проекти:  

         - завершено роботи по об’єкту: «Реконструкція покрівлі з утепленням горищного покриття головного корпусу  СЗШ І-ІІІ ст. № 1, смт Крижопіль  – 597,562 тис.грн.,  (районний бюджет).

         - реалізовано проект: «Реконструкція приміщення, даху та утеплення фасадів СЗШ І-ІІІ ст.  № 2, с. Городківка, Крижопільського району, Вінницької області» (ІІ черга, утеплення та оздоблення  фасадів): 1,971 млн.грн., (районний бюджет).

         -  за рахунок коштів обласного бюджету спільно з КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» реалізовано проект - «Капітальний ремонт котельні на території  СЗШ І-ІІІ ст. № 2, смт Крижопіль» - загальна кошторисна вартість – 1503,8 тис.грн., в т.ч. 76,2 залучені (28,726 - заміна вікон - районний бюджет).

         - виготовлення проекту  «Будівництво блочно-модульної котельні СЗШ – І-ІІ ст. с. Заболотне» -  15,0 тис.грн.

         Всього на заходи енергозбереження   в  ЗЗСО, ЗДО   впродовж  трьох років  виділено і освоєно  кошти в сумі 17.4 млн.грн.

Для реалізації Концепції «Нова українська школа» впоточному році  відділом освіти, молоді та спорту в усі ЗЗСО району придбано:

  • меблі (мобільні одномісні робочі парти та стільці для всіх учнів перших класів(345шт), осередки вчителя (робочий стіл) в кількості 27 шт. та ін.) на суму 466 987 грн., із них: 400 640 грн. – кошти державного бюджету, 34 871 грн. – кошти районного бюджету, 31 476 грн. – кошти сільських рад;
  • комплекти дидактичних матеріалів на суму 402 645,18 грн., із них: 366040 грн. - кошти державного бюджету, 36 605,18 грн. - кошти районного бюджету;
  • комп’ютерне та мультимедійне обладнання (принтери та ламінатори для всіх І-х класів, інтерактивні дошки, проектори, ноутбуки та ін. для закладів загальної середньої освіти де є перші класи) на суму 362 348 грн., із них: 171 720 грн. – кошти державного бюджету, 190 628 грн. – кошти сільських рад,спонсорів.

Крім того для усіх учнів 1-х класів, із Департаменту освіти і науки  район отримавігрові набори LEGO PlayBox – 34 шт., на суму 17 407,32 грн., та SixBricksboxesBox – 339 шт., на суму 3 501,87 грн., усього на суму 20 909,19 грн.

За кошти сільських рад закуплено додатково 3 інтерактивні дошки, 4 ноутбуки, 4 проектори, а також принтер із ламінатором. 6 ноутбуків,2 телевізори отримали в подарунок першокласники від ПрАТ ПК «Поділля».  Робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти у відповідності до вимог «Нової української школи» продовжується. Зокрема, відділом освіти, молоді та спорту проведено закупівлю ще двох проекторів та двох ноутбуків на суму 54 680 грн. за кошти Вербської сільської ради, двох телевізорів на суму 15 978 грн. за кошти Городківської сільської ради, а також 1 проектора та 5-ти ноутбуків на суму 62 000 грн.      Усі закупівлі відбуваються у межах чинного законодавства керуючись Законом України «Про публічні закупівлі».  Процес  укомплектування   матеріально-технічним обладнанням  триває.

Про результати ЗНО учнів закладів загальної середньої освіти району доповіла заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Ганна Годован.

По третьому питанню «Комплексна робота з обдарованою молоддю» доповідала директор Крижопільського районного методичного центру закладів освіти Пестик Н.А.

Крім того, в ході колегії відбулось нагородження стипендіями голови Крижопільської районної державної адміністрації кращих учнів та вихованців, загалом 33 особи. Також, голова районної державної адміністрації Валентин Панчук спільно із головою районної ради  Петром Тамбовцевим вручили сертифікати кращим учням та вихованцям навчальних закладів району.

В свою чергу, Андрій Гижко вручив Диплом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України Богдані Кришталь, учениці 11 класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2 , яка є переможницею VІІ, VІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнів та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.« повернутися до списку новин