Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Підвищення кваліфікації фахівців Інклюзивно-ресурсних центрів в умовах роботи Нової української школи

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 617 «Деякі питання створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів» комунальним вищим навчальним закладом «Вінницька академія неперервної освіти» утворено «Обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» як структурний підрозділ такого закладу, з метою методичного забезпечення, навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних групах/класах закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Створення центру безперечно сприятиме підвищенню якості інклюзивного навчання.

На базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» 12.11.2018р. проведено               І сесію компенсаційної спеціалізованої школи освітян для директорів Інклюзивно-ресурсних центрів в якій взяла участь директор комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» - Пацай Тетяна Володимирівна, з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №17 «Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році» (зміни до пункту 1, підпункт 2).

 На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. №17 «Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році», розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 р. №559-р «Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. №17», наказів Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 №34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи», від 15.01.2018 №36 «Про затвердження Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації «Про організацію і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи» від 23.01.2018 р. №13-к на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» з 12.11. по 27.12.2018р. організовано проходження підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання директорам Інклюзивно-ресурсних центрів.

                                                                                                   

                                                                                                                                                     Директор комунальної установи

                                                                                                          «Крижопільський районний

                                                                                                   інклюзивно-ресурсний центр» -

                                                                                                                                                                                             Т.В.Пацай« повернутися до списку новин