Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум для вчителів-логопедів Вінниччини

     15 жовтня 2019 року у м. Вінниця, вул. Матроса Кішки 10 В відбувся семінар-практикум на платформі громадської організації «Вінниця ДАУН СИНДРОМ», альтернативного простору розвитку «Сонечко» для вчителів-логопедів на тему: «Основи логопедичного масажу, зондового та класичного. Методика зондового масажу. Техніка виконання масажних прийомів зондами. Зондовий массаж язика. Комплекс невикористання прийомів класичного і точкового масажу».

     Семінар-практикум відбувся за участі спікерів: Чезлової Ярослави Ярославівни - вчителя - логопеда ІРЦ м. Вінниці, викладача кафедри «Дошкільна та початкова освіта» у ВНДПУ ім. М. Коцюбинського, практикуючого  логопеда у альтернативному просторі розвитку «Сонечко» ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» та Голубєвої Олени Валеріївни - логопеда,  практичного психолога та спеціаліста з методу сенсорно-моторної інтеграції.

    Холод Тетяна Володимирівна, вчитель-логопед комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» взяла активну участь у заході для вчителів-логопедів, а також отримала відповідний сертифікат.

Х

 

 

 

 

Директор комунальної установи

«Крижопільський районний

інклюзивно - ресурсний центр»                                              Тетяна Пацай« повернутися до списку новин