Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

23 КВІТНЯ ЛЮБОМИРА МАНДЗІЙ РОЗПОВІСТЬ ОНЛАЙН ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПУБЛІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ПЛАНИ ЩОДО РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

       Сьогодні, 23 квітня, о 15:00 т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН України розповість про результати публічних консультацій, які МОН України провело наприкінці 2019 року  (https://www.youtube.com/watch?v=BdMQWf8xtSk) з питань забезпечення якості та доступності дошкільної освіти, які пройшли у 6 містах України (Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Тернополі), а також плани щодо розвитку дошкільної освіти в Україні.

     Зокрема, мова йтиме про ключові зауваження та пропозиції, що надали Міністерству вихователі, керівники дитсадків, батьки та управлінці, а також щодо напрацювання Концепції розвитку дошкільної освіти, Закону України «Про дошкільну освіту» та інших документів. Загалом участь у публічних консультаціях взяло 2921 громадян із 23 областей.

У межах обговорень піднімались питання щодо:

  • критеріїв якості дошкільної освіти
  • ключових напрямків організаційної діяльності закладів дошкільної освіти
  • побудови ефективної мережі закладів та запровадження альтернативних форм здобуття дошкільної освіти

          Рішення, напрацьовані під час заходів, які відбулись у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Тернополі, будуть враховані під час розроблення Положення про заклад дошкільної освіти та інших нормативно-правових актів (https://mon.gov.ua/ua/tag/publichni-konsultaciyi-doshkilna-osvita).

        Публічні консультації  відбулись за сприяння Національного Демократичного Інституту та Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування.

 

        Крім цього, Любомира Мандзій відповість на запитання активних слухачів.

 

        Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН., (https://www.facebook.com/UAMON), орієнтовна тривалість – до 30 хвилин.

Ганна Годован 2-19-85« повернутися до списку новин