Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Відбулися районні олімпіади з німецької мови, фізики та біології

       6, 7 та 8 грудня 2019 року відділ освіти, молоді та спорту спільно з районним методичним центром провів ІІ-й (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови, фізики та біології. Усі вищеназвані олімпіади проводилися на базі  СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

      У вказаних олімпіадах взяли участь відповідно 6, 56 та 49 переможців І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з 15 закладів загальної середньої освіти району та Крижопільського професійного будівельного ліцею.

     Звертаємо увагу, що на наступному тижні відбудуться районні олімпіади з польської мови та літератури, інформаційних технологій та хімії, відповідно 13, 14 та 15 грудня. З  польської мови та літератури, а також хімії, відповідно 13 та 15 грудня, пройдуть на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль, а  районна олімпіада з інформаційних технологій (14 грудня) – на базі СЗШ І-ІІІ ст.№1 та №2 смт Крижопіль відповідно до окремого розподілу.

          Оргкомітет районного етапу олімпіад дякує адміністрації СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль за створення належних умов для проведення олімпіад, а також вчителям-спостерігачам, які допомагали  в організації проведення районних олімпіад, відповідно до Правил проведення олімпіад.

         Ще раз нагадуємо, що зі завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком районних олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту http://kryzhopil.osv.org.ua/. З питань організації та порядку проведення олімпіад можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту чи за телефоном 2-19-85 (з 8.00 до 17.15).  

Бажаємо всім учасникам успіхів!

 

З повагою, голова оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської РДА                                  Ганна ГОДОВАН« повернутися до списку новин