Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Природа - джерело творчості

       29 січня 2019 року  в Жабокрицькому  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) с.Жабокрич відбулось методичне  об’єднання вихователів середньо-старших груп «Природа -  джерело творчості».

          Вихователь  Городківського ДНЗ (ясла-садок) №1 с.Городківка Сокульська Т.Г. зупинилась на інтеграції  мовленнєвої та  природничо-дослідницької діяльності як вагомому чиннику пізнавального розвитку дошкільників, завданнях пошуково-дослідницької діяльності, методах  і прийомах. Із свого  досвіду роботи  розповіла про методику досліджень, як залучає  батьків до співпраці, продемонструвала навчальні картки, які використовує.

      Вихователь Городківського  дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 Ломзакова Н.А. розкрила тему екологічного виховання дошкільнят: його актуальність та  мету, форми і методи  екологічного виховання, основні завдання та  сучасні проблеми екологічного виховання. Продемонструвала свої напрацювання  з даної теми, роботи дітей.

      Вихованці Жабокрицького ДНЗ (ясла-садок) с.Жабокрич під керівництвом  вихователя Вітової Н.М.  продемонстрували свої знання та вміння на інтегрованому занятті з екологічного виховання  та пізнавального  розвитку «Як  природу збережемо так здоров’я враз знайдемо»: про властивості повітря та води, значення води, повітря, сонця для всього живого, проводили досліди, обговорювали як  берегти навколишній світ.

      Щоб краще реалізувати  освітній зміст Базового компонента дошкільної освіти, необхідно навчити  дитину: не просто  дивитися, а бачити; не просто слухати, а чути; не просто доторкатись, а  досліджувати.

        Адже пошуково-дослідницька діяльність -  це найефективніший спосіб  самостійного набуття  знань.« повернутися до списку новин