Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Трудове виховання дошкільників

          19 листопада 2019 року  на базі  Крижопільського дошкільного навчального  закладу (ясла-садок) №6 смт Крижопіль відбулось  заняття Школи майстерності педагога «Трудове виховання дошкільників».

         У своєму виступі керівник Школи Бондар  Т.М. розповіла  присутнім про   організацію  трудової  діяльності  в ДНЗ, зупинилась на видах  дитячої праці та їхній вплив на розвиток особистості в дошкільному віці.

         Вихователь  Крижопільського  ДНЗ (ясла-садок) №6 смт Крижопіль Кучер  Л.В. з досвіду роботи розказала колегам  як  знайомити дітей з працею дорослих, розглянула  ознайомлення дітей з працею дорослих у різних вікових групах, показала слайдову презентацію про ознайомлення  дошкільнят  з різними професіями.

         Вихованці молодшої групи  Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №6 смт Крижопіль  з вихователем Гуцол  Н.М.  на занятті «Ми гуляємо в саду  - приведем все до ладу» продемонстрували своє  вміння використовувати садовий інвентар за призначенням, сортувати сміття  за видами, самостійно добувати  яблучний сік.      Адже праця – важливий засіб морального, економічного, трудового, естетичного виховання. Це  внутрішня  потреба людини,   першооснова її буття.

         На завершення  Бондар Т.М. провела майстер-клас з ручної праці- виготовлення   об‘ємної сніжинки.

         Трудове виховання -  цілеспрямований процес  формування у дітей трудових навичок і вмінь, поваги до праці дорослих, звички  до трудової  діяльності.« повернутися до списку новин