Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Відбулася нарада-навчання керівників закладів освіти

     21 січня 2020 року у малій залі районного Будинку культури відбулася нарада-навчання керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Крижопільського та Піщанського районів.

         Головною темою наради була «Вимоги нового харчового законодавства. Запровадження у закладах освіти постійно  діючих  процедур, заснованих  на принципах  системи  аналізу  небезпечних  факторів  та  контролю  у критичних  точках (НАССР)». Інціювало проведення наради-навчання Головне управління Держпрдспоживслужи у Вінницькій області,  проводив навчання  Андрій Салюк, заступник начальника управління - начальник відділу  безпечності  харчових  продуктів та ветеринарної медицини Головного  Управління  Держпродспоживслужби  у  Вінницькій  області. Оганізувала вказаний захід начальник Крижопільського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби  у Вінницькій області Алла Хащевацька.

         Вказана нарада проходила за участі голови райдержадміністрації Валентина Панчука та голови районної ради Петра Тамбовцева, а також заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Ганни Годован, працівників Крижопільського міжрайонного управління Держпродспоживслужби та відділу освіти. Після проведення навчання Андрій Васильович відповідав на запитання освітян щодо впровадження системи, яке перейшло у динамічне обговорення питань. Під час дискусії були надані обґрунтовані чіткі та змістовні відповіді як гостем із Вінниці, так начальником управління Держпродспоживслужби в Крижопільському районі Аллою Хащевацькою. До присутніх також звернувся голова райдержадміністрації Валентин Панчук, який подякував за організоване навчання та наголосив на важливості впровадження системи  НАССР, необхідністю залучення досвідчених фахівців до організації цієї роботи. Також Валентин Іванович пообіцяв присутнім керівникам закладів освіти, що на рівні району буде сприяння та буде надана допомога щодо впровадження системи  НАССР у закладах освіти.  

 

 

Заступник начальника

відділу освіти, молоді та спорту

Крижопільської  РДА                                                                         Г.Годован« повернутися до списку новин