Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики

19-20 січня у м.Вінниця відбувся Чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики серед юніків та дівчат 17 років та молодші. Команда важкоатлетів Крижопільського району зайняла ІІІ місце серед юнаків та І місце серед дівчат.

Чемпіонами області стали: 1 місце - Гижко Максим, 2 місце - Татчин Владислав та 3 місце - Пушкар Віталій; серед дівчат: 1 місце - Адамчук Тетяна і 2 місце - Кремса Вероніка. Призерами та переможцями в командному заліку стали: Печенюк В"ячеслав, Татчин Назар, Перевертаний Артем.