Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Віват, футбол!

Сподіванки всіх учнів, футболістів і фанатів, збулись! 25 травня в СЗШ І-ІІІст. №2 смт Крижопіль  під урочистий марш зразкового духового оркестру народний депутат України  Юрій Македон,  голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, селищний голова Олександр Третьяков відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Червону стрічку перерізав переможець численних змагань із рукопашного бою, член  команди «Краб» Дмитрик Солоненко, учень  3-Б класу.

З побажаннями досягати лише найвищих сходинок п'єдесталу до футболістів звернулася директор школи Валентина Чабанюк.

Майданчик і усіх учнів школи  було освячено  благочинним району Миколою Давиденком, а молитву «за здравіє»  прочитано отцем Олександром (Савчуком).

Учні школи щиро вдячні гостям за подарунки – футбольні м'ячі, за гарні слова та віру в наші сили!

Перший матч провели між собою учні шкіл №1 та №2 селища Крижопіль. Перемогла дружба, рахунок матчу 1:1.

Другий матч виявився серйознішим і запеклішим  адже у грі дорослих  команд  Крижополя та Голубечого  брав участь  Юрій Македон! Людина, яка може не тільки надати солідну допомогу, а й запалити вогник завзяття і у дорослих, і у дітей.

Браво, народний депутате!

   Бо саме на місцях, серед людей формується повага до сильних світу цього.

Щиро вдячні за вагому  допомогу, постійну підтримку та Вашу особисту участь у вирішенні нагальних питань розвитку освіти Крижопілля!« повернутися до списку новин