Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Прощавай, початкова школо!

          

Тепло літніх канікул огорнуло обіймами шкільні родини вже 25 травня.
Але лише сьогодні, 31 травня, учні 4-Б класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль вдихнули повітря на повні груди: вони попрощалися з початковою школою. За результатами державної підсумкової атестації всі учні переведені до 5 класу. Це легко сказати, але які тернисті стежки вели до цієї події…
Свято вдалося на славу. Сльози на очах батьків, дідусів і бабусь, яких зібралася повна зала, погляд гордості в наставників. Ніщо не згуртовує будь-який колектив так міцно, як пізнавальна гра «Що? Де? Коли?» - гра з батьками, яка пов'язала невидимими ниточками впевненості й підтримки найрідніших людей.
Вірші, кумедні частівки про пройдений шлях четвертокласники дарували всім присутнім.
        Слайди презентації повертали кожного до цікавих миттєвостей минулих років. Біло-блакитний колір костюмів традиційний для українців: білий – чистота душі й помислів, голубий – мирне небо й заповітна мрія.
Тому й танець «Для рідної землі» легко вписався в декор свята.
Розмова джентльменів про майбутнє, пісня «Школярочка» та подаровані однокласникам тремтливі ромашки зірвали хвилю оплесків.
Aпогеєм дійства стали слова вдячності батькам від першої вчительки, від учнів, від директора школи.

       Найвищої похвали заслуговує жест першої вчительки Людмили Євгенівни, яка по-материнському тримала за руку хлопчика, що дуже хвилювався, коли розказував вірш! На завершення - пісня «Батьків потрібно слухати» та зачитана учителем подяка, яку діти роздали батькам. Запали в душу слова: «Усе позитивне, що ви вкладає в дитину, повертається до вас добром!». Щемливими були слова прощання з дитинством трирічної сестрички однієї з учениць (у жовтій сукенці з кульками), а також виконання музичної композиції «Школа – весела сім'я». Урочисто відбувся Акт прийому передачі учнів майбутньому класному керівникові, з технічною характеристикою та побажаннями дотримуватися традицій початкової школи. Палахкотіли квіти в руках батьків, ніби хитаючи голівками на підтвердження вдячності за освічених та вихованих дітей.  Світлана Георгіївна та Валентина Михайлівна побажали учням підтверджувати їхнє життєве кредо й надалі : «Найрозумніші, найталановитіші, найщасливіші».

Гори, яскраве сузір'я талантів, і ніколи не тлій!
Перенесіть доброзичливу атмосферу родинного свята «Прощавай, початкова школо!» і до основної школи.« повернутися до списку новин