Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Х районний чемпіонат інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

        На виконання районної програми «Обдарована молодь на 2016-2020 роки», наказу відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА, Плану роботи Крижопільського РМЦЗО на 2019-2020 н.р., з метою виявлення і розвитку інтелектуальної творчої особистості  10 січня 2020 року відбувся Х районний чемпіонат інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» для учнів  Крижопільського району.

           Участь взяли 7 команд із закладів загальної середньої освіти нашого району. 
       Питання чемпіонату завжди різнопланові та цікаві. Запорукою успіху гри являється логічне мислення та увага, які учасники мали змогу продемонструвати під час 3 - х турів, що складалися з 8 питань кожний.

         Гра «Що? Де? Коли?» є не лише нестандартною формою проведення дозвілля, а й формує ряд якостей, необхідних у будь-якій справі: вміння швидко і логічно мислити, аналізувати ситуацію, ефективно працювати в команді, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі. Саме тому ці змагання завжди користувалися великою популярністю серед учнівської молоді.

        В цьому році першість здобули команди «Дар» СЗШ І-ІІ ст. с.Соколівка серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та команда «Фортуна» СЗШ І-ІІІ ст. с.Жабокрич.

       У конкурсі капітанів перемогу здобула Кучерук Яна, капітан команди «Розумашки» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Шарапанівка.

        Дякуємо командам за участь у чемпіонаті.

       Вітаємо переможців.

До нових зустрічей.« повернутися до списку новин