Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Відбувся фестиваль юних пожежників

                Нещодавно на базі нашого району, у малому залі районного Будинку культури, відбувся ІІІ (кущовий) етап І-го фестивалю юних пожежників «Шкільна ліга безпеки», який проводиться у Вінницькій області в рамках Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників.

          Метою фестиваля є навчання учнів закладів загальної  середньої освіти правилам безпечної поведінки, ознайомлення їх з професією рятувальника, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення учнів до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя, розвиток у них творчих і фізичних здібностей.

          Наш район на ІІІ-му (кущовому) етапі фестивалю юних пожежників уперше представляла агітбригада СЗШ І-ІІІ ст. №2 с.Городківка. Наша команда "Запальні дівчата" виступила з креативною сучасною літературно-музичною композицією, вражала оригінальним розкриттям теми, мистецтвом художнього слова та запальними танцями. Виступ відповідав усім умовам Положення про фестиваль юних пожежників та в повній мірі розкрив тему «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», містив комедійну сучасну сценку та супроводжувався щирими аплодисментами глядачів.

           Вітаємо агітбригаду юних пожежників "Запальні дівчата" з гарним динамічним виступом та почесним 4-м місцем в ІІІ-му (кущовому) етапі  І-го фестивалю юних пожежників «Шкільна ліга безпеки». Дякуємо учасникам агітбригади та керівникам за підготовку команди, Ви наша гордість!

Організатори Фестивалю вручили командам грамоти.

 

Заступник начальника відділу освіти, молоді

та спорту Крижопільської райдержадміністрації                     Г.ГОДОВАН« повернутися до списку новин