Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Сенсорне виховання дітей раннього віку

24 квітня 2018 року у Крижопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 смт Крижопіль відбулось заняття Школи майстерності педагога «Сенсорно-пізнавальна  компетенція».

Слободянюк Л.М., вихователь Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль, розповіла присутнім про сенсорне виховання як  важливу  складову у всебічному  розвитку дітей раннього віку, як систему педагогічних впливів, спрямованих на формування способів  чуттєвого пізнання, вдосконалення  відчуттів  і сприймань.

Вихователь-методист  Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №1 смт Крижопіль Бондар  Т.М. презентувала педагогам формування  сенсорних еталонів у дітей раннього віку  засобами дидактичних ігор. Провела оглядову екскурсію по групах, детально зупинилась  на  виготовленні та використанні дидактичних ігор з сенсорики.

На «Квіткову галявину» запросили  гостей вихованці І-ї молодшої групи під керівництвом вихователя Русіної О.А. Дошкільнята продемонстрували своє  вміння  уважно слухати  і розуміти вихователя, відповідати на запитання, розрізняти звуки природи, знання  про характерні ознаки весни. Діти  ознайомились з нетрадиційною технікою  малювання  - по манці.

Особливої  уваги потребує розвиток дитини як особистості, яка формується, засвоєння нею всього розмаїття досягнень суспільства та здатності  використовувати  набуті  знання, уміння та навички  в самостійній  пізнавальній і творчій діяльності.« повернутися до списку новин