Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Святий Миколай, до нас в гості завітай!

      Щороку до нас приходить Святий Миколай із подарунками, солодощами та іграшками. Працівники колективу Городківського ДНЗ (ясла-садок) №4 с.Городківка  організували святкування, присвячене Дню Святого Миколая, яке тривало 2 дні – 18 та 19 грудня 2019 року.

      18 грудня малята зустріли його  піснями, віршиками, веселими хороводами та іграми. Працівники дитячого садка підготували та показали дітям лялькову виставу «Рукавичка Святого Миколая».

      На початку свята з вітальним словом до присутніх звернувся священник Монько В., який розповів дітям про Святого Миколая, його добрі вчинки, спонукав їх робити добро, проявляти милосердя, бути ввічливими та слухняними.

       Вдало організоване свято створило позитивний настрій та святкову атмосферу. Вихованці раділи зустрічі з казковими героями, які ще раз нагадали діткам про добрі вчинки, любов до ближнього.

      Неможливо передати ті емоції та святковий настрій, який охоплював дітей та дорослих, радісні посмішки та море позитиву.

      Приємно, що до проведення свята Святого Миколая долучилися священники Монько Віктор та Олександр,  наші шефи із ПРаТ ПК «Поділля» і Городківська сільська рада, які пригостили діток солодкими гостинцями, смачними та корисними фруктами.

     А 19 грудня, після тематичних бесід та спогадів про свято, як підсумок,  діток чекав іще один сюрприз – нові іграшки!  Про це попіклувалися люблячі батьки малюків.« повернутися до списку новин