Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Засідання районної методичної комісії вчителів хімії

    З метою підвищення зростання педагогічної та професійної  майстерності вчителів району на базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль  проведено засідання районної методичної комісії (РМК)  вчителів хімії ( директор Крижопільського РМЦЗО Пестик Н.А., голова РМК вчителів хімії  Краснянська З.М.).

         Присутні на семінарі розглянули особливості впровадження інноваційного сучасного засобу навчання та розвитку дітей   технології  ЛЕПБУК (lap book) на уроках хімії, її вплив на підвищення пізнавальної активності та розвиток креативних здібностей учнів. На початку засідання Пестик Н.А. познайомила присутніх із теоретичними аспектами цієї технології, показала її практичне значення та алгоритм виконання лепбука . А далі півтора години цікавої та напруженої роботи, в ході якої вчителі, по групах, створювали  цікаві лепбуки. 

    Краснянська З.М. познайомила присутніх із роботою обласної  компенсацiйної школи, пояснювала як  розв"язувати тестові завдання  ЗНО 2019.

        Учителі хімії отримали практичну допомогу у підготовці учнів до успішної здачі ЗНО-2020 з хімії, мали змогу складати та розв’язувати розрахункові задачі.

        Засідання РМК вчителів хімії  пройшло у атмосфері творчої співпраці, взаєморозуміння та партнерства.« повернутися до списку новин