Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Тиждень безпеки

   З 21 по 25 жовтня у КрижопільськомуДНЗ (ясла-садок) №1 проходив Тиждень безпеки. Протягом навчальноготижня  проводились бесіди, тематичні заняття та екскурсії ,рольові, рухливі та дидактичні ігри, під час яких у дітей закріплювалися знання про правилами поведінки поводження  з електроприладамиивчалиситуації контакту з  незнайомими людьми, правильним поводження з вогнем , поведінки на дорогах, у громадському транспорті.

    24 жовня вихователь Конська В.М разом із  дітьми старшої групи провела колективний перегляд заняття  « Таємниці чарівного вогню». На занятті ознайомила дітей із тим,  що вогонь може бути як корисним так і шкідливим, поглибила знання про історію виникнення вогню у первісних людей, провела ряд цікавих дослідів із вогнем , виховувала бережне поводження із ним.

     А 25 жовтня як підсумок проведення Тижня безпеки, вихователь Слободянюк Л.М. із своїми вихованцями  провела свято « У гості до Світлофорчика ». На свято були запрошені працівники поліції, які перевірили знання дітей поводження на вулиці.« повернутися до списку новин