Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

10-11 травня 2019 року у Крижопільському парку культури та на районному стадіоні «Колос»пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь 13 роїв закладів загальної середньої освіти району:

 1. рій «Борці за волю» імені Миколи Трублаїні (СЗШ І-ІІІ ст. с.Вільшанка),
 2. рій «Гарт» імені Олександра Колівошка (СЗШ І-ІІІ ст.с.Гарячківка),
 3. рій «Сокіл» імені Анатолія Немеша (СЗШ І-ІІ ст. с.Голубече),
 4. рій «Патріот» імені Данила Нечая (СЗШ І-ІІІ ст.№1 с.Городківка),
 5. рій «Вільні люди» імені Пилипа Орлика (СЗШ І-ІІІ ст.№2 с.Городківка),
 6. рій «Краяни» імені Петра Дорошенка (СЗШ І-ІІІ ст. с.Жабокрич),
 7. рій «Правдолюби» імені Миколи Запухляка (СЗШ І-ІІ ст. с.Заболотне),
 8. рій «Характерники» імені Сергія Бойка (СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль),
 9. рій «Козацький гарт»  імені Івана Богуна (СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль),
 10. рій «Патріот»  імені Івана Сірка (СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець),
 11. рій «Соколи» імені Івана Сокола (СЗШ І-ІІІ ст. с.Соколівка),
 12. рій «Козацькі перчинки» імені Петра Сагайдачного (НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» с.Тернівка),
 13. рій «Молода Січ» імені Степана Бандери (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Шарапанівка).

Урочистий хід команд-роїв супроводжували  селищний і сільські голови, директори, заступники директорів закладів загальної середньої освіти.

Усі 195 учасників змагань, вболівальники та гості свята мали змогу спостерігати за демонстраційною роботою воїнів прикордонної служби, які ознайомили присутніх із  видами зброї, що є на озброєнні прикордонників, та продемонстрували із своїм чотирилапим «колегою» - псом Зільбертом – пошуки зброї у «автомобілі порушника кордону».

Рої змагалися у видах «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Стрільба», «Ватра», «Бівак», «Перетягування лигви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Добре діло», «Ватра». Всі команди-рої були добре підготовленими і тому боротьба за перемогу була напруженою.

У загальному заліку І-ІІ місце розділили рій «Характерники» імені Сергія Бойка (СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль) та рій «Козацький гарт»  імені Івана Богуна (СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль), ІІІ місце - рій «Молода Січ» імені Степана Бандери (НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Шарапанівка).

Серед роїв, що представляли заклади загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів місця розподілилися таким чином:

І- ІІ місце розділили рій «Сокіл» імені Анатолія Немеша (СЗШ І-ІІ ст. с.Голубече)  та рій «Правдолюби» імені Миколи Запухляка (СЗШ І-ІІ ст. с.Заболотне),

ІІІ місце - рій «Козацькі перчинки» імені Петра Сагайдачного (НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» с.Тернівка)

  Команди-переможці отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА та цінні призи від Крижопільської районної державної адміністрації та Крижопільської районної ради, а також  від депутата Вінницької обласної ради  Геннадія Вацака.

Переможцям також  були вручені грамоти та призи від Крижопільського селищного голови, Крижопільського війскового комісаріату та Крижопільського козацтва.

  Районний штаб з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») щиро дякує усім, хто долучився до цієї важливої справи виховання у підростаючого покоління патріотизму та готовності боронити рідну Вітчизну.« повернутися до списку новин