Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Стрімкого плавання, командо!

           Невпинно тече ріка шкільного життя… Коли повільно, коли бурхливо…Приходить час, і кожен кораблик відпливає від гавані, де йому було затишно й безпечно. Бо потрібно далі відкривати нові світи, розширювати кругозір, набиратися досвіду. Лячно, але ж цікаво!

           22 травня 2019 р. благословляла в довгу мандрівку свою бригантину «4-Б клас» вчитель СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль Котлінська Катерина Сергіївна, а члени екіпажу прощалися з першим учителем.

          Свято переплетене зі смутком: і для учителя, який леліяв і навчав 4 роки, і для учнів, які враз подорослішали, і для батьків, які йдуть від терплячого порадника й друга: «А як там, у старшій школі складеться?»

          У тісній співпраці з представниками попереднього випуску (8-Б кл.) четвертокласники-морячки провели для нас рейд спогадів і досягнень, показали уміння й навички, високу культуру виховання, що є незаперечним доказом педагогічної майстерності Катерини Сергіївни.

          У кожному поетичному рядочку, у кожній пісні й танцювальній композиції щира вдячність і любов до вчителя!

        Як же гарно дякувала від батьківського колективу мама! Усі її слова були сонячно-теплими.

       Титаном праці й мудрості назвала Катерину Сергіївну майбутній класний керівник 5-Б класу Абрамова Руслана Степанівна.

            Усім учителям-предметникам випускники подарували кошик із фруктами, а батькам – власноруч виготовлені ікебани.

             Уся команда бригантини чітко справилася із завданням: презентували школу й клас так, що і казкова героїня (Кушнір Єва) захотіла тут побувати.

           Заключним акордом прощальної симфонії для Вчителя були щемливі слова восьмикласників про педагогічну стежину Катерини Сергіївни впродовж 50 років, і пісенний подарунок. Директор школи побажала колезі многая літа.« повернутися до списку новин