Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Тварини - наші менші друзі

         25 лютого 2019 року у дошкільній групі НВК « ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Кісниця було проведено заняття доброти «Тварини – наші менші друзі».

          Вихователь Гаджук А. В. спочатку провела бесіду з дітьми про гуманне ставлення до тварин. Потім прочитала вихованцям оповідання В. О. Сухомлинського «Кошеня за пазухою» та провела бесіду про необхідність дбайливого та доброзичливого ставлення до друзів наших менших. Діти відгадували загадки про тварин, грали у дидактичну гру «Нагодуй кошеня», співали колискову пісеньку «Котику сіренький» та імітували рухи тварин під час музичної фізкультхвилинки.

         Напередодні заходу батьки з дітьми вдома намалювали своїх домашніх улюбленців. А під час заняття діти розповідали про те, як вони доглядають за своїми улюбленими домашніми тваринами. Також вихователь презентувала всім присутнім виставку книг про тварин.

         Такі заняття розвивають пізнавальний інтерес у дітей, вчать їх любити і оберігати живу природу, турбуватися про друзів наших менших.« повернутися до списку новин