Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Молодь обирає здоров"я

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА, у малому залі районного Будинку культури (24 квітня) та актовій залі СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль (25 квітня) проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу агітбригад «Молодь обирає здоров’я». Участь у фестивалі взяли 15 команд (105 учасників) із 15 закладів загальної середньої освіти Крижопільського району.

На початку фестивалю усіх присутніх привітала голова журі, директор Крижопільського районного методичного центру закладів освіти, Наталя Пестик.

Виступ команд оцінювало компетентне журі (Володимир Мазур, методист Крижопільського РМЦЗО,  Людмила Ракітченко, Оксана Драб, Олександр Шиндрик, головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту), а саме за розкриття теми про здоровий спосіб життя та згубну дію шкідливих звичок.

Презентуючи літературно-музичні та танцювально-спортивні композиції, члени шкільних агітбригад наголошували на важливості здорового способу життя, перевагах живого спілкування над спілкуванням у соціальних мережах, важливості єднання дорослих та дітей навколо спільного завдання – збереження здоров?я української нації. 

 Усі учасники відповідально готувалася до фестивалю, виготовили плакати та фотографії, присвячені здоровому способу життя,  демонстрували продуманий підхід до режисури виступу, гарну спортивну форму, хореографічні і вокальні здібності, а також яскраві костюми. Переможців, за словами представників журі, обрати  не просто, адже усі діти відповідально поставилися до змагань.

Переможцями фестивалю-конкурсу стали

серед освітніх закладів  І-ІІІ ст.:

  І місце – Агітбригада «Здорове покоління» СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль.

  ІІ місце  –   Агітбригада «АРТ ЛАЙФ» СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка

  • Агітбригада «Фортуна» СЗШ І-ІІІ ст. с.Гарячківка.

 ІІІ місце – Агітбригада «Позитив» СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль.

  • Агітбригада «Імпульс» СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець.
  • Агітбригада «Позитив» районного Будинку школярів смт Крижопіль.

  серед освітніх закладів І-ІІ ст.:                          

 І місце -  Агітбригада «»Веселка» СЗШ І-ІІ ст. с.Соколівка.

 ІІ місце  –   Агітбригада «Пульс» НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ» с.Кісниця.

 ІІІ місце –Агітбригада «Імпульс» СЗШ І-ІІ ст. с.Заболотне.« повернутися до списку новин