Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Дитина і мистецтво

01 листопада  2019 року  в  Городківському дошкільному навчальному закладі  (ясла-садок)  №4 с.Городківка відбулось методичне  об‘єднання вихователів ясельно-молодших  груп «Дитина і мистецтво».

         Мистецтво -  це насамперед творчість, пізнання  й відображення  світу через емоції та почуття.

         Новообраний керівник методичного об‘єднання Акмурадова С.О., вихователь Крижопільського ДНЗ (ясла-садок) №5  смт Крижопіль, провела тренінг «Мистецька освіта дошкільників: не  відтворювати, а творити». Вихователі прослухали повідомлення, що таке мистецтво, працювали в групах над питаннями «Як розкрити творчі  здібності», «Як розвивати музичні задатки», виконували вправу  «Пантоміма»,  малювали картину  за допомогою  кольорової гамми та ниток.

         Вихователь Городківського ДНЗ (ясла-садок) №2 Імбер В.В. розповіла, що таке  інтеграція та як її впроваджувати в освітній процес, як зробити заняття справді  інтегрованим, яким має бути   предметне заняття; навела приклади інтегрованих занять.

      Вихованці молодшої групи Городківського ДНЗ (ясла-садок) №4 с.Городківка з вихователем Пірняк  Т.В. на інтегрованому  занятті  з пріоритетом мистецької  діяльності  «Ріпка в гостях  у малят» розрізняли за зовнішнім  виглядом  овочі та фрукти, зображали явища природи  (дощ) за допомогою штрихів, вертикальних ліній різної довжини, вправлялися  в роботі з пластичним матеріалом, викладали елементарні  аплікації  з готових форм, відтворювали ритм  музичного  твору, брали участь  у  театралізованому  дійстві.

        Адже у житті  не існує  предметного поділу. Все наше життя відбувається  синкретично. З нього важко виокремити  мовленнєву, пізнавальну, творчу діяльність.« повернутися до списку новин