Відділ освіти Крижопільської Районної Державної Адміністрації

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

         Не просто пам'ять … Прагнемо відчути невмируще слово Пророка серцем, повірити  йому, бо кому ж тоді ще вірити, як стрімкі води сивого Дніпра – Славути. Минають десятиліття, століття… Але ніколи не минеться народ і його невгасима любов до всього найкращого, що квітчає рід людський і землю рідну.

         19 березня в СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль учнями 7-А класу ( учитель укр. мови та літератури Стасюк О.В) було проведено свято «Іду з дитинства  до  Тараса».

         У поетично – музичному обрамленні, з пізнавальною презентацією, з виразним і чуттєвим  читанням напам’ять  безсмертних рядків таких актуальних сьогодні! Семикласники вели глядачів тернистою дорогою не тільки українського а й світового рівня поета, оспівувача  трагічної жіночої долі й вічного шукача правди на нашій святій землі.

          Інсценізації надавали заходу якоїсь трепетної  родзинки, викликали щемливі                  співчуття , а заразом  і гордість за представника України, пам’ятників якому у світі є найбільше! « Незлим тихим словом» згадуємо який залишив нам безцінний мистецький спадок.« повернутися до списку новин